meble

 

 

Meble kuchenne produkujemy z płyty wiórowej firm Krono, Pfleiderer oraz Egger. Widoczne krawędzie oklejamy PCV. Fronty szafek wykonujemy z płyty wiórowej, lakierowanego MDF-u w dowolnym kolorze, MDF-u laminowanego folią, fornirowane, ze szkła w ramkach aluminiowych lub drewna.  Do produkcji mebli wykorzystujemy okucia wiodących producentów Hettich, Blum, FGV, GTV i innych. Nasze kuchnie mogą być bardzo nowoczesne lub klasyczne w zależności od Państwa upodobań.

 

 

 

Jesteśmy producentem szaf z drzwiami suwanymi. Drzwi suwane produkujemy sami w związku z tym wypełnienie może być z materiału dowolnie wybranego przez Państwa np. lustro, szkło lakierowane w dowolnym kolorze, płyta wiórowa, ratan i wiele innych. Szafy mogą być wnękowe, wykorzystujące istniejące ściany lub wolnostojące.

 

 

 

Produkujemy szafki łazienkowe, pod umywalki, wszelkiego rodzaju zabudowy rur, szachtów i wnęk. Mogą to być szafki wiszące lub stojące. Fronty szafek łazienkowych najczęściej wykonujemy z lakierowanego MDF-u i szkła w ramkach aluminiowych ze względu na większą odporność na wilgoć.

 

 

 

 

Mamy duże doświadczenie w produkcji mebli biurowych. Produkujemy stoły konferencyjne, biurka, szafy na dokumenty i segregatory, kontenerki podbiurkowe, ścianki działowe dzielące powierzchnie biurową na poszczególne stanowiska pracy i wiele innych.  Nietypowy kształt biurka nie stanowi dla nas problemu.

 

 

 

 

Jako producent mebli mamy w ofercie również: szafki RTV, zabudowy kaloryferów, parapetów, meble sklepowe, łóżka i meble do sypialni, garderoby, spiżarnie, meble dziecięce i młodzieżowe oraz wiele wiele innych. Wymyśl mebel a my go wykonamy !!!