Nasza firma to producent mebli na wymiar, Łódź jest tylko jednym z miast gdzie prowadzimy swoją działalność. Produkcję mebli rozpoczęliśmy w 1991 roku i od tego czasu wykonujemy projekty o dowolnej złożoności. Mając wieloletnie doświadczenie i pełną gamę urządzeń, projektujemy i wdrażamy meble, których Państwo potrzebujecie. Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele zamówień dla klientów z różnych regionów kraju i zapraszamy również Państwa do skorzystania z naszych usług.

Producent mebli na wymiar ABC Macisz Łódź oferuje wyposażenie różnych pomieszczeń

Meble na zamówienie to usługa dostępna dla wszystkich, dająca szerszą możliwość wyboru różnych parametrów. Od dłuższego czasu współpracujemy z klientami przy tak wygodnej i popularnej usłudze. Meble według indywidualnych rozmiarów to główna działalność naszej firmy, z biegiem lat nabyliśmy najlepszy sprzęt, który pozwala nam produkować pełną gamę mebli do domu i biura w różnych segmentach cenowych.

Wiele osób, zanim zwróci się do producenta, ma już pomysł na to, co zamierza zamówić, więc naszym zadaniem jest zmaterializowanie idei klienta. Firma ABC Macisz jest doświadczonym producentem mebli w Łodzi i posiadamy świadomość, że tworzenie mebli jest wieloetapowym procesem. Bez względu na to, co Państwo zamówią, meble kuchenne, biurowe, szafy czy meble łazienkowe na wymiar, projekt zostanie potraktowany indywidualnie.

Oferta producenta mebli w Łodzi

  • Kuchnie na wymiar są bardzo różnorodne, posiadają wiele ciekawych wariantów aranżacji frontów, blatów itp. Zestaw kuchenny zwraca naszą szczególną uwagę, więc staramy się zindywidualizować zamówienie tak bardzo, jak to możliwe. Znajduje to odzwierciedlenie w specjalnych kształtach i wzornictwie. Produkcja mebli kuchennych na zamówienie jest jedną z najbardziej pracochłonnych. Nawet najprostsza kuchnia może składać się z setek przedmiotów, które uwzględnimy przed rozpoczęciem realizacji projektu.
  • Szafy wnękowe - produkujemy szafy na zamówienie dostosowane do indywidualnych rozmiarów. Są to również wolnostojące nowoczesne modele do salonu, pokoju dziecięcego oraz elementy zintegrowanych systemów przechowywania do garderoby, sypialni i biura.
  • Meble biurowe – przy produkcji mebli biurowych wykonywanych na zamówienie, główny nacisk kładziemy na funkcjonalność, chociaż osiągany efekt wizualny jest również bardzo dobry. Meble biurowe są dobrze rozwiniętym obszarem naszej działalności, zrealizowaliśmy wiele zamówień na wyposażenie biur i powierzchni handlowych.
  • Meble łazienkowe - celem naszej firmy jest również produkcja mebli łazienkowych na wymiar. W indywidualnych rozmiarach i projektach spełniających najwyższe standardy, jakości, stylu i funkcjonalności. Przy produkcji mebli łazienkowych na zamówienie używamy odpornego na wilgoć i przyjaznego dla środowiska lakierowanego MDF, który nie pęcznieje pod wpływem wilgotnego środowiska.
  • Pozostałe meble na zamówienie to: szafki RTV, zabudowy kaloryferów, parapetów, meble sklepowe, łóżka i meble do sypialni, garderoby, spiżarnie, meble dziecięce i młodzieżowe oraz wiele innych.

Zalety zamawiania mebli na wymiar u producenta

  • Indywidualne podejście do wnętrza lub potrzeby klienta. W tym przypadku standardowe przedmioty są mniej użyteczne i mniej dekoracyjne od tych, które zostały wykonane w naszej firmie zgodnie z parametrami danego pokoju lub z Państwa życzeniami.
  • Jakość produktu. W przypadku produkcji mebli na indywidualne zamówienie klient może liczyć na to, zostaną one wykonane z wielką uwagą. Zastosowane przez producenta mebli w Łodzi wysokiej, jakości materiały znajdują odzwierciedlenie w wysokim standardzie produktu końcowego.
  • Nasza firma ma własną produkcję mebli z nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanymi pracownikami, którzy są w stanie zrealizować wszystkie pomysły.

Od dawna zastanawialiśmy się, jak ujednolicić katalog mebli na zamówienie i doszliśmy do wniosku, że nie da się tego zrobić. W końcu każdy, własny pomysł w aranżacji przestrzeni, bierze się z cech mieszkania, szacowanego budżetu i innych niuansów. Dla Państwa stworzyliśmy usługę stworzenia indywidualnych zamówień na dowolne meble. Korzystając z usług naszej firmy nie jesteście Państwo ograniczeni do standardów dyktowanych przez rynek i firmy będące gigantami produkującymi mebli bez duszy, zaprojektowane dla masowego konsumenta. Jesteśmy producentem mebli na wymiar i możemy zrealizować każdy pomysł, świat mebli nie stanowi dla nas ograniczeń.

Jak złożyć zamówienie u producenta mebli na wymiar - ABC Macisz Łódź?

Nie musicie Państwo zastanawiać się nad samodzielnym wymyślaniem projektu na swoje meble. Wystarczy przedstawić tylko koncepcję, styl lub kierunek, a pozostałe elementy są już naszą pracą. Prosimy tylko podać wielkość pomieszczenia i przedstawić nam swój pomysł w dowolnej formie. Jeśli wnętrze jest już częściowo wyposażone, można wykonać zdjęcia. Wszystko to znacznie przyspieszy produkcję mebli pod zamówienie. W oparciu o udzielone wskazówki i materiał zaczniemy wdrażać projekt. Zapraszamy Państwa do kontaktu z pracownikami naszej firmy, udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania odnośnie naszej oferty, realizacji zamówienia itp.

Zobacz prezentację naszej oferty:

Co nas wyróżnia?

Wysoka jakość

Wysoka jakość

Głównym założeniem jest wysoka jakość i standard świadczonych przez nas usług.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Profesjonalnie zadbamy o każdą wolną przestrzeń w Twoim domu lub biurze.

Terminowość

Terminowość

Gwarantujemy fachowe doradztwo, stałą, wysoką jakość oraz terminowość.

Meble na wymiar do domu, biura oraz kuchni

Zadbamy o każdą wolną przestrzeń w Twoim domu lub biurze. Jako producent mebli mamy możliwość wykonania szafek w każdym rozmiarze, nie pozostawiając tym samym niezagospodarowanej przestrzeni. Bogaty wybór materiałów, okuć i kolorów sprawia, że do naszych produktów idealnie pasuje określenie „meble na wymiar”. Jesteśmy zespołem rzetelnych fachowców posiadających odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz lata praktyki nabywane przy realizacji różnorodnych zleceń. Służymy poradą lub realizujemy pomysły klienta. Staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i ich pomysłom.

Sprawdź naszą ofertę na meble na zamówienie

Mamy nadzieję, ze nasza kompleksowa oferta, którą przedstawiamy na naszej stronie internetowej, zachęci Państwa do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalne wykonanie w atrakcyjnych cenach dopasowanych do możliwości finansowych każdego klienta. Największą satysfakcją dla nas jest zadowolenie z wyprodukowanych i zamontowanych przez nas mebli i uznanie z Państwa strony.

Meble na wymiar… ze zniżką!

Poszukujesz swoich idealnych mebli i jednocześnie chcesz cieszyć się niższą ceną? Powołaj się przy składaniu zamówienia na naszą stronę internetową, a otrzymasz 5% rabatu na swoje meble.